• Výroba pletené metráže

    Jsme rodinná firma zabývající se výrobou a velkoobchodním prodejem úpletů

    Náš sortiment

Sortiment

O nás

Jsme rodinná firma s třicetiletou tradicí

Zabývame se výrobou a velkoobchodním prodejem úpletů. Historie společnosti sahá až do roku 1993, kdy byla založena ve formě živnosti. Firma se postupně rozrůstala a několikrát stěhovala do větších prostor. V roce 2004 se celá výroba i prodejna přestěhovaly do vlastního objektu na ulici Vídeňská v Brně. Na této adrese je sídlo dodnes. Poslední změna nastala v roce 2015, kdy se původní živnost transformovala na firmu AB-tex pletárna s.r.o.

Společnost se zabývá výrobou zátažných úpletů, které jsou vyráběny na okrouhlých pletacích strojích. V sortimentu je možné nalézt úplety polyesterové, bavlněné, biobavlněné, bambusové, vlněné a polypropylenové. Tyto materiály jsou dostupné v různém složení, gramážích, šířích a barvách. 

V případě zájmu o objednání materiálu, zaslání informace o cenách čí jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat e-mailem. Materiály je také možné si prohlédnout či zakoupit na naší prodejně v Brně na Vídeňské 260/150. Pokud chcete mít jistotu, že je daný materiál na prodejně dostupný, je možné se informovat e-mailem či telefonicky. 

tile

Zboží skladem

tile

Lokální produkce

tile

Zkušenosti a tradice

tile

Výroba i na zakázku

tile

Ekologické materiály

tile

Flexibilita

Aktuality